IFA 2012
Fillimi Etiketat IFA 2012

Etiketa: IFA 2012

Lenovo shpall tre tableta të ri në IFA 2012

Lenovo ka zbuluar sot tre tableta të reja në panairin IFA - Ideatab S2110A me karakteristika të larta, si dhe dy të tjera mesatare...

Sistem i zërit pa tela nga Harman

Prodhuesi amerikan i sistemeve të zërimit Harman ka prezantuar një sistem të ri të saj KardonSoundSticks në panairin për teknologji IFA në Berlin. Kardon Soundsticks...

Dell XPS Duo 12, laptop dhe tablet

Në panairin tregtarë për teknologji IFA në Berlin, Dell ka zbuluar laptopin apo tabletën e tyre Dell XPS Duo 12. Dell XPS Duo 12...

Disa produkte te prezantuara nga Sony në IFA 2012

Diten e djeshme Kompania Sony ka shfaqur disa prej produkteve të tyre në IFA 2012 që po mbahet në Berlin të Gjermanisë, kështu që...

Zbulohet tableti më i ri i HTC i madhësisë 10-inç

Nëse këto imazhe të publikuara nga burime të pa-sigurta tani për tani konstatohen të jenë të vërteta, atëherë i bie që HTC të jetë...

Samsung Galaxy Note II, publikohet zyrtarisht

Galaxy Note është një gërshetim në mes të Smartphone dhe Tablet. As telefon e as tablet, por njëkohësisht te dyjat, një kategori e re...