Intel Core i5
Fillimi Etiketat Intel Core i5

Etiketa: Intel Core i5

Google lanson pajisjen Google Chromebook Pixel

Ditën e djeshme (e Enjte) Google ka lansuar zyrtarisht pajisjen Google Chromebook Pixel, dhe nga tani e tutje është në dispozicion për blerje në dyqanin...