iOS 6.0.2
Fillimi Etiketat IOS 6.0.2

Etiketa: iOS 6.0.2

Apple lanson versionin 6.0.2 të iOS

Kompania Apple pak orë me parë ka lansuar përditësimin(update) të fundit iOS 6.0.2 për iPhone5 dhe iPad mini. Ky verzion i sistemin operativ iOS...