iOS 6.1
Fillimi Etiketat IOS 6.1

Etiketa: iOS 6.1

Shfaqen probleme me sistemin e ri iOS 6.1

Disa ditë më parë ju kemi njoftuar për një prononcim nga Vodafone i cili nëpërmjet një emalit ka paralajmëruar klientët e iPhone 4S se...

Vodafone paralajmëron përdoruesit iPhone 4S të mos pranojnë përditësimin iOS 6.1

Vodafone nëpërmjet një emalit ka paralajmëruar klientët e iPhone 4S se ata nuk duhet pranuar përditësimin e sistemit operativ iOS 6.1 në smartphone-t e...

Lansohet versioni iOS 6.1 për iPhone, iPad dhe iPod Touch

Pas disa muajsh të lansimit testues (Beta) të iOS 6.1, Apple tani ka lansuar versionin e plotë, për të gjithë ata që përdorin iPhone,...