iOS 7.1 Beta
Fillimi Etiketat IOS 7.1 Beta

Etiketa: iOS 7.1 Beta

Lansohet për publikun versioni iOS 7.1 për iPhone dhe iPad

Janë bërë më shumë se një muaj që kur u lansua versioni Beta për iOS 7.1 dhe Apple tani ka lansuar ketë version të...