iOS 7.1
Fillimi Etiketat IOS 7.1

Etiketa: iOS 7.1

Lansohet për publikun versioni iOS 7.1 për iPhone dhe iPad

Janë bërë më shumë se një muaj që kur u lansua versioni Beta për iOS 7.1 dhe Apple tani ka lansuar ketë version të...