iOS 7
Fillimi Etiketat IOS 7

Etiketa: iOS 7

Vetëm një muaj pas lansimit iOS 7 instalohet në mbi 71...

Janë bërë saktësisht 28 ditë që nga lansimi i versionit iOS 7 dhe një raport i ri del se 71 % e pajisjeve iOS...

Video Praktike: Apple iOS 7

Sistemi i ri operativ për iPhone është përditësimi iOS 7 që duket të jetë më stabil që nga historia e softuerit iOS. Apple përveç...

Apple publikon versionin iOS 7

Apple ka publikuar versionin iOS 7 dhe tani është në dispozicion për shkarkim për produktet e mëposhtme të Apple-it: iPhone 4 iPhone 4S iPhone 5 iPhone 5C iPhone 5S iPod...

Data e publikimit të iOS 7 është 18 Shtator

Apple ka njoftuar se data e publikimit për versionin e ardhshëm të platformës së tyre iOS 7 do të jetë 18 Shtatori që vjen...

Apple pritet të prezantoj pajisje të reja me 10 Shtator

Sipas një raporti nga AllThingsD kompania Apple pritet të prezantoj smartphone-in e saj të ardhshëm, saktësisht pas një muaj. Burimet flasin se kjo ngjarje pritet...

Apple iPad 5 të lansohet në Shtator

Apple pritet të lansoj versionin e platformës iOS 7 diku në muajin Shtator, edhe gjithashtu jemi duke pritur për të parë smartphone-in e përfolur...

Testoni Apple iOS 7

Zhvilluesit kanë paraqitur një mundësi për të testuar versionin e ri iOS 7, nëpërmes shfletuesit Ueb. Janë 9to5Mac ata që kanë hasur tek ky demo nëpërmes...

A thua Apple ka mbetur pa ide!?

Disa reagime kundrejt versionit të ri të platformës iOS 7 janë shfaqur menjëherë pas prezantimit të tij në WWDC 2013, një prej tyre është se Apple mund të...

Apple iOS 7, detajet e plota

Apple ditën e djeshme gjatë ngjarjes WWDC 2013 ka prezantuar versionin e ri të platformës mobile, Apple iOS 7, i cili do të shfaqet gjatë vjeshtës...

iOS 7 prezantohet në ngjarjen WWDC 2013, konfirmohet nga Tim Cook

Apple iOS 7 do të prezantohet në konferencën për zhvillues (WWDC 2013), e cila pritet të mbahet muajin e ardhshëm në San Fransisco, në ketë...

Si do të duket sistemi iOS 7?

Më herët kemi njoftuar se Apple pritet të zbuloj versionin e ardhshëm të platformës mobile iOS 7 i cili do të ketë një dizajn...

Versioni Apple iOS 7 vjen me dizajn të ri

Sipas thashethemeve Apple pritet të zbuloj versionin e ardhshëm të platformës mobile iOS 7 në konferencën për zhvillues të tyre që mbahet në Qershor....