iOS 9.1
Fillimi Etiketat IOS 9.1

Etiketa: iOS 9.1

Apple nxjerr përditësimin e ri iOS 9.1

Apple ka nxjerr versionin iOS 9.1 për iPhone, iPad dhe iPod Touch, përditësimi vjen me disa karakteristika të reja, përmirësime në siguri si dhe disa...