iPad Air
Fillimi Etiketat IPad Air

Etiketa: iPad Air

Microsoft sulmon përsëri Apple-in me reklamën e Surface 2

Microsoft dje ka publikuar dy reklama të reja për Surface 2, duke u kthyer përsëri në strategjinë e tyre të zakonshëm me sulme ndaj...

Apple prezanton iPad mini 2 dhe iPad Air

Në eventin e kompanisë Apple i mbajtur të martën në San Françisko, Apple ka prezantuar modele e rreja iPad mini 2, iPad Air, MacBook...