iPad Mini
Fillimi Etiketat IPad Mini

Etiketa: iPad Mini

Apple porosit në sasi të madhe panele për ekrane

Pas lansimit të produktit të suksesshëm iPad Mini i cili për fat të keq nuk mbante ekranin me Retina Display (kualitet me i lartë...

Video Shpaketim: iPad Mini

Nëse keni vendosur për blerjen e një iPad Mini nga Apple, dhe nëse jeni kureshtar të dini se çfarë ka brenda paketës së tij,...

Apple për prodhimin e iPad-ve, me 128GB

Nga Marsi i këtij viti sipas një raporti të fundit, Apple pritet të zbulojë një iPad të ri dhe një tjetër version Mini, kjo i...

iPhone 5, iPad 4 dhe mini iPad në tregun Kinez nga...

Apple ka bërë të ditur se produktet e fundit iPhone 5, iPad 4 dhe mini iPad do të futen në tregun e Kinës në dhjetor....

Publikohet zyrtarisht iPad Mini

Siç edhe është pritur, Apple dje ka prezantuar zyrtarisht pajisjen e tyre të re tabletë iPad Mini. Apple iPad Mini i ri përmban ekranin me...

Apple për ngjarjen drejtpërdrejt të iPad Mini në Apple TV

Siç duket Apple mund të ofroj ngjarjen e sotme për iPad Mini drejtpërdrejt nëpërmes Apple TV-së se tyre sepse një ikonë e re është...

iPad Mini më 23 Tetor

Apple si duket do të organizojë një ngjarje me 23 Tetor, në të cilën pritet të paraqes tabletin iPad më të vogël, i cili...

10 Milion iPad Mini në prodhim e sipër

Krijuesit e komponentëve të iPad në Azi deklarojnë se kanë marrë porosi për të prodhuar jo më pak se 10 Milion iPad Mini tabletë...

Mini iPad fillon prodhimin masiv

Pa kaluar ende një muaj që nga prezentimi i iPhone 5 tani më kanë nisur thashethëmet tjera për produktin tjetër nga Apple. Këtë herë...

Drejtpërdrejt: Ngjarja nga Apple sot prej orës 19

Siç edhe kemi lajmëruar me herët konferenca për shtyp, e cila pritet të sjellë modelin e iPhone-it të ardhshëm nga Apple, mbahet në qendrën Yerba...