iPhone 5S&5C
Fillimi Etiketat IPhone 5S&5C

Etiketa: iPhone 5S&5C

iPhone-t e ri pritet të publikohen me 20 Shtator në Japoni...

Sot, në shume media elektronike kanë filluar të shpërndahen informata në lidhje me datën dhe vendin e publikimit të gjeneratës së ardhshme të iPhone....