iPhone 6 4 inç
Fillimi Etiketat IPhone 6 4 inç

Etiketa: iPhone 6 4 inç

iPhone 6 me ekranin 4 inç mund të lansohet vitin e...

Siç është e njohur, Apple ka lansuar dy modele të reja të iPhone 6 me madhësi të ndryshme të ekranit, 4,7 inç dhe 5.5...