Iphone 6
Fillimi Etiketat Iphone 6

Etiketa: Iphone 6

iPhone 6 me ekranin 4 inç mund të lansohet vitin e...

Siç është e njohur, Apple ka lansuar dy modele të reja të iPhone 6 me madhësi të ndryshme të ekranit, 4,7 inç dhe 5.5...

Një kompani kineze pohon se Apple u ka vjedhur dizajnin për...

Zakonisht kur bëhet fjalë për akuza kundrejt kopjimit, Apple është ajo që zakonisht kopjohet nga kompani tjera sa i përket dizajnëve të smartphone-ve, tablet-ve apo edhe kompjuterëve....

Vivo përgatitet të prezantojë smartphone më të hollë në botë

iPhone 6 ka një trashësi prej 6,9 mm. Samsung Galaxy Alpha ka një trashësi prej 6,7 mm. Oppo R5 i prezantuar një javë më...

Filluan shitjet të iPhone 6 në rajonin e Shqipërisë

Electronic line, distributor i autorizuar i pajisjeve Apple në Shqipëri ka njoftuar se kanë filluar zyrtarisht me shitjen e smartphone-ve të ri nga Apple, iPhone...

Sa ka shpenzuar Apple për një iPhone 6?

Këto ditë po qarkullojnë njoftime, lajme, thashetheme, vetëm për iPhone 6. Tani raporti i radhës vjen nga Re/Code, të cilët kanë llogaritur apo analizuar se...

10 milionë iPhone të ri shiten deri në vikendin e parë

Pas lansimit të iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus nga Apple, janë publikuar shifrat e shitjes për vikendin e parë dhe sipas tyre është...

Apple pranon 16 milionë para-porosi për iPhone 6

Edhe 4 ditë kanë mbetur deri tek lansimi i iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus në treg. A do të jetë Apple në gjendje...

Apple iPhone 6 thyen rekord me para-porosi

Apple ka konfirmuar se ka arritur me të vërtetë një numër rekord të para-porosive për iPhone 6. Lajmi është raportuar fillimisht nga CNBC. Është ende...

Zyrtare: Lansohen iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus

Dhe siç ishte planifikuar, në ngjarjen e organizuar nga Apple, janë prezantuar dy modele më të reja të gjeneratës iPhone, iphone 6 dhe iPhone...

Apple, ngjarjen e saj për iPhone 6 pritet ta shfaq drejtpërdrejt

"Live video from our special event will be right here. And so will a whole lot more, ka shkruar Apple në ueb-faqen e saj, duke...

Ngjarja për Apple iPhone 6 do të mbahen më 9 Shtator

Apple ka caktuar një ngjarje më 9 Shtator, ka gjasa të jetë për iPhone-in e tyre të ri, dhe ndoshta edhe për orën e...

Fillojnë para-porsit për iPhone 6 nga Ari

Edhe pse ende nuk është prezantuar si dhe zyrtarizuar modeli i ardhshëm nga Apple, iPhone 6, fansat e pajisjes iPhone tani më mund të...