iPhone 6C
Fillimi Etiketat IPhone 6C

Etiketa: iPhone 6C

Apple po përgatitet të publikojë 3 iPhone të rinj

Që kur u publikua iPhone 5, jemi mësuar që në Shtator të secilit vit të shohim Apple teksa publikon iPhone të ri dhe nuk...