IPKO
Fillimi Etiketat IPKO

Etiketa: IPKO

IPKO lanson pakot Super Duo me çmime të zbritura të internetit...

Duke filluar nga sot, dhjetëra mijëra familje kosovare do të mund të përfitojnë nga çmimet shumë më të përballueshme të pakove të internetit dhe...

IPKO është gati për 4G!

Vetëm dy muaj pas paralajmërimit fillestar në publik, dhe më pak se 1 vit nga lansimi i rrjetit të vetëm 3G në Kosovë, IPKO...

Shërbimet Kujtesa vs IPKO

Me siguri se u ka ndodhur të keni probleme teknike me internet apo TV rrjetin kabllor si dhe keni kërkuar ndihmë nëpërmes telefonit nga qendra e...

IPKO bëhet partner zyrtar dhe ekskluziv i kompanisë Apple Inc.

LAJM I JASHTËZAKONSHËM NGA IPKO: IPKO është bërë partner zyrtar dhe ekskluziv i kompanisë Apple. Marrëveshja e re mes IPKO-së dhe Apple do të thotë që...

IPKO: Pako DUO Familjare tani edhe me kanale HD

Në një postim në faqen zyrtare të kompanisë në Facebook, IPKO ka njoftuar se në mesin e pakove të televizionit kabllor digjital tashmë ka...

IPKO prezanton SmartBox resiverin me teknologjinë e fundit të TV digjital

IPKO e ka konfirmuar pozitën e saj udhëheqëse në tregun e televizionit digjital në Kosovë, pasi që ka lansuar resiverin e mençur – SmartBox,...

IPKO lanson pakot e reja mujore me minuta dhe sms kombëtar,...

Me synimin për t’i përmbushur të gjitha nevojat e konsumatorëve të saj për komunikim, sot IPKO ka lansuar dy pako të reja postpaid mujore...

IPKO sjell 3G-në por, a do t’i bllokoj shërbimet Viber, Tango,...

Pas vendimit dhe dhënies se dritës së gjelbër nga ARKEP për fillimin e rrjetit 3G në Kosovë, dy operatorët vendor, Vala dhe IPKO, kanë...

IPKO – Telefonia fikse FALAS!

Telefonia fikse FALAS! Telefonia e IPKO-së me thirrjet më të lira drejt telefonisë mobile të të gjithë operatorëve, zbret çmimet përgjysëm më lirë. Nëse keni pako...

IPKO me dyqan Online – 24 orë “HAPUR”!

Duke filluar prej sot, IPKO do të jetë kompania e parë kosovare e cila ju mundëson të bëni pagesa online. Tani, të gjithë mbajtësit e...

Si t’i rendisni kanalet tek platformat Kujtesa dhe IPKO?

Pas ndryshimit të numrit të kanalit KTV në platformat IPKO dhe Kujtesa, disa herë na u është bërë pyetja se si ka mundësi të bëhet...

Lansohet IPKO Menu

Operatori IPKO së fundi ka shpalosur para përdoruesve aplikacionin IPKO Menu që ofron qasje të shpejtë në kodet më të nevojshme në shfrytëzim të përditshëm, ku përfshihet qoftë...