iSpy
Fillimi Etiketat ISpy

Etiketa: iSpy

iSpy, tanku spiun me kamerë në bord

Nëse jeni tifoz i flaktë në lodra që kontrollohen nga largësia (remote control) duke përdorur iPhone ose iPad, dhe nga tani keni një tank...