Jimmy Iovine
Fillimi Etiketat Jimmy Iovine

Etiketa: Jimmy Iovine

Apple konfirmon blerjen e Beats për 3 miliardë $

Disa javë më parë kemi njoftuar së Apple dhe Beats janë në bisedime për të arritur një marrëveshje në blerjen e Beats. Tani Apple...