Jolla
Fillimi Etiketat Jolla

Etiketa: Jolla

Jolla paralajmëron diçka të madhe më 19 Nëntor

Jolla nuk është emër shumë i njohur kur bie fjala për smartphone, kompania ka lansuar smartphone-in e tyre të parë në fillim të këtij viti dhe...

Sistemi Sailfish OS në smartphone Android

Smartphone-i Jolla me Sailfish OS i cili ka filluar shitjet nga muaji i kaluar, është i përshtatshëm edhe me aplikacione të Android-it dhe ju...

SO Sailfish tani i përshtatshëm me pajisjet dhe aplikacionet Android

Grupi Jolla ka njoftuar se tani e tutje sistemi operativ të tyre Sailfish është i përshtatshëm (compatible) me harduer dhe aplikacione të Android-it duke u...

Jolla prezanton smartphone-in e parë me platformën “Sailfish”

Kompania finlandeze për pajisje mobile Jolla, ka prezantuar smartphone-in e tyre të parë që shfaqet më platformën e re të quajtur Sailfish OS. Ende nuk është e qartë...

Smartphone me MeeGo OS do të lansohen nga startup-i Finlandez Jolla

Jolla Ltd. është një lojtar i ri në sferën e smartphone-ve i cili planifikon të vazhdojë punën aty ku u ndal Nokia. Kjo kompani ka vendosur...