Kim Dotcom
Fillimi Etiketat Kim Dotcom

Etiketa: Kim Dotcom

Aplikacioni Mega tani në dispozicion për Android

Shërbimi Cloud (për ruajtjen e të dhënave në internet) Mega nga Kim Dotcom tani ka lansuar një version të ri për platformën mobile Android,...

Shërbimi Mega arrin 3 milion përdorues

Në muajin Janar Kim Dotcom kishte lansuar shërbimin e tij të ri Mega, që ofron shërbim për të dhëna (file storage), dhe menjëherë pas...