Kodak IM5
Fillimi Etiketat Kodak IM5

Etiketa: Kodak IM5

Kodak IM5 është smartphone i parë i kësaj kompanie

Kodak ka lansuar smartphone-in e tyre të parë në eventin CES 2015, Kodak IM5, që është një smartphone Android me ekran 5-inç dhe definicion...