LaCie Porsche Design USB Key
Fillimi Etiketat LaCie Porsche Design USB Key

Etiketa: LaCie Porsche Design USB Key

Lansohet Lacie Porsche Design USB Key

LaCie dhe Porsche Design kanë prezantuar flash drive-in e ri USB 3.0, të quajtur LaCie Porsche Design USB Key, e cila sipas Lacie nga...