Leaks
Fillimi Etiketat Leaks

Etiketa: Leaks

Zbulohen foto të SmartPhone-it HTC Proto

Më herët gjatë këtij muaji në Ameble dhe nëpër portale të ndryshme të teknologjisë informative filloi të flitet për produktin e ri HTC Proto. Tani,...