Lenovo N20p Chromebook
Fillimi Etiketat Lenovo N20p Chromebook

Etiketa: Lenovo N20p Chromebook

Prezantohen 2 laptop Chromebook nga Lenovo, modelet N20 dhe N20p

Lenovo ka prezantuar dy laptop të ri Chromebook që pritet të fillojnë shitjen nga muaji i ardhshëm, duke përfshirë modelet N20 dhe N20p, dy...