Lenovo P90
Fillimi Etiketat Lenovo P90

Etiketa: Lenovo P90

Lenovo lanson dy smartphone Vibe X2 Pro dhe P90

Lenovo gjithashtu ka njoftuar për dy smartphone të ri që tanimë ka futur në portofolin e tyre, Vibe X2 Pro dhe P90. Lenovo Vibe X2...