Lenovo S930
Fillimi Etiketat Lenovo S930

Etiketa: Lenovo S930

Lenovo lanson dy smartphone të ri, S930 dhe S650

Lenovo ka njoftuar për dy smartphone të ri që përfshinë phabletin S930 dhe modelin S650. Të dy modelet posedojnë ndërfaqen e përdoruesit (UI) nga...