Lenovo Vibe K4 Note
Fillimi Etiketat Lenovo Vibe K4 Note

Etiketa: Lenovo Vibe K4 Note

Prezantohet Lenovo Vibe K4 Note

Lenovo prezantoi pajisjen e re Vibe K4 Note i dedikuar për tregun indian. Pajisja pritet të ketë çmimin rreth 180$ dhe do të jenë...