Lenovo Vibe X2 Pro
Fillimi Etiketat Lenovo Vibe X2 Pro

Etiketa: Lenovo Vibe X2 Pro

Lenovo lanson dy smartphone Vibe X2 Pro dhe P90

Lenovo gjithashtu ka njoftuar për dy smartphone të ri që tanimë ka futur në portofolin e tyre, Vibe X2 Pro dhe P90. Lenovo Vibe X2...