Lenovo Yoga 900
Fillimi Etiketat Lenovo Yoga 900

Etiketa: Lenovo Yoga 900

Lenovo prezanton Yoga 900 dhe Yoga Home 900 me Windows 10

Në një ngjarje të organizuar dje në San Francisko, kompania Lenovo ka njoftuar për dy kompjuter/laptop të ri me Windows 10. Yoga 900 është laptopi më i avancuar...