Lenovo Yoga
Fillimi Etiketat Lenovo Yoga

Etiketa: Lenovo Yoga

Lenovo lanson tablet që përshtatet në tri pozita

Lenovo ka prezantuar tablet të ri Yoga me platformën Android që vijnë në 8 dhe 10 inç. Kompania kineze për ketë ka njoftuar në...