Lenovo
Fillimi Etiketat Lenovo

Etiketa: Lenovo

Lenovo lanson serinë e laptopave Y40, Y50, Z40 dhe Z50

Lenovo pas prezantimit të tabletit Thinkpad 8 në CES 2014 ata kanë njoftuar edhe për serinë e laptopve të ri Z40, Z50, Y40 dhe Y50...

Lansohet tableti Lenovo ThinkPad 8

Si duket viti 2014 për kompaninë Lenovo do të jetë një vit i mbarë, pasi që nga fillimi i vitit ka filluar të njoftoj...

Lenovo njofton për kompjuterin Android

Lenovo ka njoftuar se në ngjarjen CES 2014, do të prezantoj modelin Lenovo N308, i cili njëkohësisht është edhe kompjuteri i parë me platformën Android...

Lenovo lanson dy smartphone të ri, S930 dhe S650

Lenovo ka njoftuar për dy smartphone të ri që përfshinë phabletin S930 dhe modelin S650. Të dy modelet posedojnë ndërfaqen e përdoruesit (UI) nga...

Lenovo lanson tablet që përshtatet në tri pozita

Lenovo ka prezantuar tablet të ri Yoga me platformën Android që vijnë në 8 dhe 10 inç. Kompania kineze për ketë ka njoftuar në...

Lenovo prezanton laptopin e parë me Android, modelin A10

Lenovo e ka quajtur veten si prodhuesi më i madh i kompjuterëve të planet, gjatë prezantimit të laptopit A10 të tyre të ri, i cili për...

Lenovo thuhet se është në bisedime për blerjen e HTC-së

Prodhuesi kinez i pajisjeve të teknologjisë Lenovo, raportohet të ketë mbajtur një takim sekret me HTC-në në muajin Gusht. HTC shumë shpejt pritet të raportoj...

Në Gjermani filloi shitja e tabletëve të e ri nga Lenovo

Modelet e reja të tabletëve nga Lenovo, IdeaPad B6000 dhe B8000 janë publikuar në faqet e internetit në Gjermani, duke siguruar informacionet e përgjithshme...

Zyrtarizohet Lenovo Vibe Z

Pas zyrtarizimit të Lenovo Vibe X në IFA 2013, kompania tani më ka shtuar edhe një anëtar të dytë në familjen Vibe i quajtur...

Lenovo prezanton smartphone-in Vibe X dhe tabletin S5000

Lenovo gjatë panairit që po mbahet në IFA të Berlin-it të enjten ka njoftuar për dy produkte të reja të saj me platformën Android,...

Lenovo prezanton monitorin 29 inç, ThinkVision LT2934z

Lenovo ka prezantuar sot një pajisje të re duke vazhduar kështu me serinë e saj të monitorëve ThinkVision, Lenovo ThinkVision LT2934z. ThinkVision LT2934z është me...

Filloi shitja e tabletit Miix nga Lenovo

Në Qershor Lenovo kishte prezantuar tabletin Miix 10.1 inç duke premtuar se së shpejti do të fillonte edhe lansimi i tij në treg. Në...