LG G Flex 2
Fillimi Etiketat LG G Flex 2

Etiketa: LG G Flex 2

LG mohon problemet me G Flex 2

Procesori i ri i Qualcomm Snapdragon 810, nuk ka dalë akoma në treg, por kjo nuk i ka penguar thashethemet dhe lajmet që tregojnë...

LG shfaq një video për LG G Flex 2

LG G Flex 2 smartphone është prezantuar në ngjarjen CES 2015 në fillim të muajit janar, dhe tani kompania ka lansuar një video të...

Lansohet LG G Flex 2 me procesor Snapdragon 810

LG në ngjarjen CES 2015 ka lansuar të shumë përfolurin G Flex 2. Ky është smartphone-i i dytë që lakohet nga kjo kompani dhe ofron...

Posterat e LG-së konfirmojnë lansimin e LG G Flex 2 në...

Thashethemet e fundit premtonin se gjenerata e dytë e smartphone-it G Flex do të vij këtë javë në ngjarjen CES, ku tani posterat e vendosur nga...

Prezantimi i LG G Flex 2 mund të ndodhë në ngjarjen...

Jemi vetëm një muaj larg nga ngjarja Consumer Electronics Show 2015 që do të thotë se kanë filluar të dëgjohen thashethemet në lidhje me produktet...