LG G Pad
Fillimi Etiketat LG G Pad

Etiketa: LG G Pad

LG G Pad tani më versionet e tabletëve 7, 8, dhe...

Kur është fjala për botën e tabletëve, si opsione na mbeten të zgjidhim iPad nga Apple, Surface nga Microsoft ose një nga të gjithë...

LG publikon tabletin G Pad, para ngjarjes IFA 2013

LG-së nuk i është pritur deri javën e ardhshme kur pritet të filloj ngjarja IFA 2013, ajo zyrtarisht ka shfaqur tabletin e saj të ri G...