LG G Pro 2
Fillimi Etiketat LG G Pro 2

Etiketa: LG G Pro 2

Prezantohet LG G Pro 2 me ekran 5.9-inç dhe Android 4.4...

LG G Pro 2 është prezantuar sot në uebfaqen e tyre koreane, duke u paraqitur kështu me një version më të madh se phablet-i Optimus...