LG G Watch
Fillimi Etiketat LG G Watch

Etiketa: LG G Watch

LG G Watch lansohet në mbarë botën

LG ka njoftuar se LG G Watch tani është në dispozicion në një gamë të gjerë të vendeve, të cilat përfshijnë SHBA-të, Evropën dhe...

LG shfaq G Watch në një video të re

LG është duke promovuar smartwatch-in G Watch me një video që shfaq disa nga specifikat kryesore të orës. Videoja prej 54 sekonda tregon disa nga...

Shfaqen imazhet dhe disa karakteristika për LG G Watch

Nëse ju intereson të dini më shumë për orën e mençur LG G Watch, kompania LG ketë javë ka përditësuar uebfaqen zyrtare të kësaj...

Edhe LG zyrtarizon orën e mençur LG G Watch

Dje kemi parë orën mençur (smartwatch) Moto 360 të lansuar nga Motorola kurse menjëherë pas saj për një pajisje të ngjashëm ka njoftuar edhe...