LG G3 Mini
Fillimi Etiketat LG G3 Mini

Etiketa: LG G3 Mini

Zyrtarizohet LG G3 Beat (Mini)

LG G3 Mini dje është certifikuar në agjencinë kineze të telekomunikacionit ndërsa tani është zyrtarizuar nga kompania gjigante LG me emrin LG G3 Beat...

Certifikohet LG G3 Mini në Kinë

LG G3 Mini është certifikuar në agjencinë kineze të telekomunikacionit dhe tani më janë konfirmuar edhe specifikacionet përfundimtare të tij. LG G3 Mini do të...