LG G3
Fillimi Etiketat LG G3

Etiketa: LG G3

Vlerësim: LG G3

Përparësitë: Ekranin më shkëlqim QHD, Kamerën e mirë, veçanërisht në dritë të ulët, Jashtëzakonisht ergonomik për një smartphone të madhësisë së tillë, Kushton më lirë krahasuar më disa konkurrent...

LG G3 ketë javë do të marrë versionin Android 5.0 Lollipop

Javën e kaluar kemi shfaqur pamjet e Lollipop në pajisjen LG G3, kurse tani kompania LG ka konfirmuar se smartphone-i i tyre G3 këtë javë...

Video shpaketim: LG G3

Nëse jeni kureshtar të dini se çfarë gjendet brenda kutisë së një prej top 5 smartphone-ave të këtij viti, pra LG G3, lexoni dhe shikoni videon...

LG shpalos reklamën (Billboard) me të madhe në botë

LG në Arabinë Saudite ka shpalosur reklamën (billboard) më të madhe në botë, duke e përgatitur rrugën e saj për libër të Ginisit dhe duke...

Zyrtare: Lansohet LG G3 Stylus Smartphone-i

LG ka lansuar një version të ri të smartphone-it të tyre G3, LG G3 Stylus, të cilin kompania do ta prezantoj muajin e ardhshëm...

Samsung përdoruesit e iPhone-it i quan “përqafues të mureve”

Samsung është kthyer me traditën e vjetër të saj, në përpjekje për të rritur shitjet e saj të smartphone-it të ri Galaxy S5. Kompania ka...

LG G3 shitet tre herë më shumë se Galaxy S5 në...

Produkti më i ri i LG, G3-shi, ka filluar të shitet sikur një tortë e shijshme në vendlindjen e tij që nga dita e...

LG G3 më në fund u zyrtarizua!

LG vetëm sa ka njoftuar për modelin e ri të smartphone-it G3. Siç edhe pritej, LG G3 tani i zyrtarizuar është pajisur me ekran 5.5-inç quad...

Drejtpërdrejt: Prezantimi i smartphone-it LG G3

Modeli i ardhshëm i smartphone-it nga LG pritet të luhat tregun e smartphone-ve. Zyrtarisht prezantohet sot në ngjarjen që pritet të mbahet në kohën...

LG G3 mund të jetë me dimensione të ngjashme të Galaxy...

LG G3 pa dyshim që pritet të jetë një smartphone i kualitetit të lartë me ekran që spekulohet të jetë 5.5” Quad HD, procesorë...

LG G3 lansohet me 27 Maj

Si duket thashethemeve në lidhje me lançimin e smartphone-it G3 nga LG iu erdh fundi. Kompania gjigante LG tani më ka bërë ftesa zyrtare për...

LG G3, vjen në Korrik

LG G3 është në proces dhe sipas një raporti të ri nga ZDNet Korea pasardhësi i modelit G2 do të prezantohet në muajin Qershor...