LG G4 Stylus
Fillimi Etiketat LG G4 Stylus

Etiketa: LG G4 Stylus

Lansohen zyrtarisht LG G4 Stylus dhe G4c

Më herët kemi dëgjuar thashetheme se LG është duke punuar në dy versione të smartphone-it të tyre LG G4. Këto versione përfshijnë, njëri model vjen me lapsin...