LG G4
Fillimi Etiketat LG G4

Etiketa: LG G4

LG G4 është smartphone më i ri në treg

Modeli LG G4 është një model i cili sjell përmirësime harduerike dhe softuerike të shumta nga versioni paraprak LG G3. LG G4 përmban ekranin prej...

LG G4 pritet të kushtojë më lire se Galaxy S6

Vetëm pak dite pasi u raportua se LG do të lansoj për shitje telefonin e ri të mençur G4 filluan të shpërndahen të dhëna...

E konfirmuar: LG G4 vjen me 28 Prill

LG sot zyrtarisht ka konfirmuar se gjatë një konference për shtyp më datën 28 prill në qytetin e New York-ut, do të prezantoj smartphone-in e tyre...

LG G4 godet me karakteristika harduerike

Në bazën e të dhënave Benchmark GFX, janë shfaqur karakteristikat harduerike të LG G4 të cilat janë në një rang më të lartë, krahasuar...

Samsung do të jetë furnizues i memorieve DRAM për iPhone 6S

Apple iPhone 6S nuk pritet të dal në treg me herët se muaji shtator i këtij viti, edhe pse kemi dëgjuar thashetheme të ndryshme sa...

Së shpejti pritet të prezantohet LG G4, një TOP pajisje

Dy javë më parë ishte publikuar një raport në lidhje me pasardhësin  e modelit LG G3, LG G4 i cili duke u bazuar në...

LG G4 mund të vijë me lapsin “G Pen” për të...

LG G3 pa dyshim ishte një nga smartphone-t më të mirë që u lansua në vitin 2014, kurse ketë vit pritet diçka edhe më e...