LG L80
Fillimi Etiketat LG L80

Etiketa: LG L80

LG edhe me një smartphone të serisë L

Serisë L të smartphone-ve  L40, L70 dhe L90, të prezantuar dy muaj më parë nga kompania gjigante LG i është bashkuar edhe një model...