LG Laser TV
Fillimi Etiketat LG Laser TV

Etiketa: LG Laser TV

Projektori LG Laser TV “Hecto”

Pak para ngjarjes CES në Janar të këtij viti kemi dëgjuar thashetheme dhe kemi parë prezantimin e  një pajisje LG Laser TV "Hecto", dhe...