LG Optimus G
Fillimi Etiketat LG Optimus G

Etiketa: LG Optimus G

LG dërgon ftesa për 30 Maj, vjen me një smartphone të...

LG po planifikon të lansoj një smartphone të ri më datën 30 Maj. Kompania tanimë ka dërguar ftesa për një ngjarje të tillë, dhe...

LG Optimus L7 II në dispozicion në Gjermani për 249 €

Nga tani mund të porositni LG Optimus L7 II nëpërmjet Amazon.de për vetëm 249 €. Është një smartphone me ekran 4.3 inç LCD me rezolucion WVGA me...

Video zyrtare për LG Optimus G

Në një prej lajmeve të më hershme nga ambele, është bërë njoftimi për smartphone LG Optimus G nga kompania LG. Ky smartphone siç është...

Publikohet Smartphone LG Optimus G

Edhe pse LG ka paraparë të mbajë një konferencë në New York për ditën e nesërme me qëllim të njoftimit për risitë, duket se...