LG Optimus G2
Fillimi Etiketat LG Optimus G2

Etiketa: LG Optimus G2

LG Optimus G2 me dizajn ndryshe nga të tjerët

LG po përgatitet të prezantoj smartphone-in e përfolur Optimus G2 në një ngjarje të veçantë në qytetin e New York-ut nga fillim të muajit...

LG dërgon ftesa për 30 Maj, vjen me një smartphone të...

LG po planifikon të lansoj një smartphone të ri më datën 30 Maj. Kompania tanimë ka dërguar ftesa për një ngjarje të tillë, dhe...