LG Optimus GJ
Fillimi Etiketat LG Optimus GJ

Etiketa: LG Optimus GJ

Njoftohet për smartphone-in LG Optimus GJ rezistent ndaj ujit dhe pluhurit

LG ka shtuar një tjetër smartphone të ri me Android në serinë e tyre Optimus, LG Optimus GJ që është rezistent ndaj ujit dhe...