LG Optimus L5 II me dual-SIM
Fillimi Etiketat LG Optimus L5 II me dual-SIM

Etiketa: LG Optimus L5 II me dual-SIM

Fillon shitja e LG Optimus L5 II me dual-SIM

LG zbuloi serine Optimus L II në “Mobile World Congress 2013” muajin e kaluar. Optimus L7 II dhe L3 II janë disa nga produktet...