LG Optimus
Fillimi Etiketat LG Optimus

Etiketa: LG Optimus

Njoftohet për smartphone-in LG Optimus GJ rezistent ndaj ujit dhe pluhurit

LG ka shtuar një tjetër smartphone të ri me Android në serinë e tyre Optimus, LG Optimus GJ që është rezistent ndaj ujit dhe...