LG U560
Fillimi Etiketat LG U560

Etiketa: LG U560

LG njofton për Ultrabook U560, me 15.6 inç

Me ndihmën e kësaj bukuroshes në foto, LG ka shpalosur një Ultrabook (laptop i hollë dhe i lehtë) U560, 15.6 inç me Windows 8. Ky...