LG Watch Urbane
Fillimi Etiketat LG Watch Urbane

Etiketa: LG Watch Urbane

LG njofton për orën e mençur LG Watch Urbane

Përveç Moto 360 dhe LG G Watch R, shumica e orëve të mençura Android kanë një dizajn jo edhe aq të pashëm, LG tanimë...