Logitech
Fillimi Etiketat Logitech

Etiketa: Logitech

Logitech lanson tastierën “Keys-to-Go” për Android dhe Windows

Logitech ka lansuar një tastierë të re posaçërisht për përdoruesit e pajisjeve Android dhe Windows, të quajtur Keys-to-Go. Tastiera duket shumë e shumë e njëjtë...

Logitech preznaton tastierën K830 [Video]

Logitech prezantoi tastierën e re K830 e cila është projektuar për t'u përdorur edhe në mbrëmje. Duke iu falënderuar sistemit të integruar të avancuar të...

Lansohet kontrolleri Logitech PowerShell për iPhone

Logitech zyrtarisht ka lansuar kontrolluesin e tyre për lojëra PowerShell Controller që është i përshtatshëm vetëm për iPhone 5S, iPhone 5 dhe gjeneratën e...

Tastiera e re Logitech TK820 e kombinuar me touchpad

Logitech ka prezantuar tastierën e re wireless TK820, që ka të bashkangjitur një touchpad gjigand. Përveç përdorim normal pjesa me prekje (touch) si duket është e...

Logitech prezanton “Harmony Ultimate Hub”

Kompania Logitech ka prezantuar produktin e tyre më të ri “Logitech Harmony Ultimate Hub” i cili shndërron smartphone-in iPhone apo Android në një telekomandë...

Logitech lanson Telepilotin më touchscreen

Telepilotët që çdo ditë e më shumë po bëhen më ekran më prekje (touchscreen). Kompania Logitech të mërkurën ka lansuar Telepilotin e ri Harmony Touch që...

Logitech nxjerr ne treg web kamerën HD për TV

Logitech ka njoftuar për kamerën  te re TV Cam HD, një web kamerë me definicion të lartë për komunikim privat dhe video konferenca, është thënë...