LTE
Fillimi Etiketat LTE

Etiketa: LTE

Qualcomm dhe Ericsson testojnë shpejtësinë LTE Cat10

Qualcomm dhe Ericsson kanë lajmëruar së bashku se kanë testuar me sukses shpejtësinë LTE Cat10 450 Mbps në pajisjet më të fundit. Kjo shpejtësi e...

Lansohet Samsung Galaxy Core LTE

Samsung ka njoftuar për lançimin e një smartphone të ri Android, Galaxy Core LTE, me të cilin pritet të konkurron në tregun e Evropës dhe...