Lumia 1020
Fillimi Etiketat Lumia 1020

Etiketa: Lumia 1020

Edhe një video reklamë për Lumia 1020 kundrejt iPhone-it dhe...

Në heshtje por me plotë kujdes, Microsoft ka publikuar edhe një tjetër reklamë të shkëlqyer për smartphone-in e tyre të ri Lumia, përderisa me...

Zyrtare: Nokia lanson smartphone-in Lumia 1020

Nokia tanimë zyrtarisht lansoj smartphone-in Lumia 1020 të koduar dhe përfolur më parë si Nokia EOS. Kemi parë tashmë disa nga fotot që janë publikuar online...